Kvalitní razítko a vizitka je známkou profesionality

Nezařazené

Nezáleží na tom, zda pracujete na úřadu, poště, nebo podnikáte. Dobře udělaná razítka a vizitky jsou známkou toho, že si na své práci dáváme záležet a záleží vám i na tom, co si o vaší práci myslí jiní. Proto byste se měli při nákupu obrátit na někoho, kdo se výrobou razítek již nějakou dobu zabývá a ví, jak je udělat pořádně.
 
Vybírejte z nepřeberného množství možností
Možností je skutečně mnoho. Klasická, s příslušenstvím, ozdobná s ornamentem, s QR kódem, cestovní, kapesní, ekologická, pásková, číslovací, poštovní, kulatá, úřední, s hotovými texty, personalizovaná, antibakteriální, nebo v propisce. Tohle všechno a mnohem více u nás najdete.
 
Ukážeme vám grafický vzor otisku
Vzhledem k tomu, že si u nás můžete svůj produkt sami navrhnout, tak vám poskytneme také grafický náhled toho, jak bude otisk vypadat. Můžete potom podle toho vzhled různě upravovat a vytvořit si takový, který vám bude naprosto vyhovovat.
 
Zboží vám dodáme na počkání, do 24 hodin, nebo do 2 dnů
Možnost výběru tří lhůt dodání je také zajisté velmi příjemná, protože se může stát, že razítko potřebujete skutečně rychle. U varianty s hotovými texty na něj dokonce nemusíte čekat vůbec. Kromě toho vám poskytneme také prodlouženou záruku na razítky značky Colop a úžasnou slevu 35 % na veškeré zboží, které si objednáte v našem e-shopu.